Treningstider 2016/2017

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Gutter 06
Gimlehallen
15:00
16:00

Gutter 05
Gimlehallen
15:00
16:00

Jenter 10
Odderneshallen
15:00
16:00

Jenter 09
Odderneshallen
15:00
16:00

Jenter 07
Odderneshallen
15:00
16:00

Jenter 03
15:00
17:00
Badmintonhallen

Damer 3 div
Aquarama
16:00
17:00

Jenter 04
Aquarama
16:00
18:00

Jenter 02
Aquarama
17:30
19:00
Jenter 00/01
Odderneshallen
15:00
17:00
Jenter 04
15:00
16:00
Badmintonhallen

Gutter 04
Odderneshallen
15:00
17:00
Gutter 06
Gimlehallen
15:00
16:00

Gutter 05
Gimlehallen
15:00
16:00

Jenter 06
Odderneshallen
15:00
17:00

Jenter 04
Badmintonhallen
15:00
17:00

Jenter 05
Badmintonhallen
15:00
17:00
Gutter 02/03
Odderneshallen
15:00
16:00
eller med G15 kl. 17.30 til kl. 19.00

Jenter 03
15:00
17:00
Badmintonhallen

Jenter 00/01
Odderneshallen
16:00
17:30
15:30
16:00
16:30
17:00
Jenter 08
Odderneshallen
17:00
18:00
Jenter 02
Odderneshallen
17:00
18:00
17:30
Gutter 00/01
Odderneshallen
17:30
19:00
18:00
Gutter 07
Odderneshallen
18:00
19:00

Jenter 05
Startahallen
18:00
19:00
Sammen med Jenter 2006

Gutter 08
Odderneshallen
18:00
19:00

Gutter 10
Odderneshallen
18:00
19:00

Gutter 09
Odderneshallen
18:00
19:00

Jenter 06
Starthallen
18:00
19:00
18:30
19:00
Gutter 00/01
Aquarama
19:00
20:30

Gutter 02/03
Aquarama
19:00
20:30

Jenter 00/01
Odderneshallen
20:00
22:00

Herrer 3 div
Aquarama
20:30
22:00
Sammen med G99

Gutter 99
Aquarama
20:30
22:00
Sammen med herre 3 div
Gutter 04
Starthallen
19:00
20:00

Jenter 02
Odderneshallen
19:00
20:00

Jenter 03
Aquarama
19:00
20:30

Herrer 3 div
Odderneshallen
20:00
21:00
Sammen med G99

Gutter 99
Odderneshallen
20:00
21:00
Sammen med Herre 3 div

Gutter 00/01
Aquarama
20:30
22:00
Gutter 00/01
Aquarama
19:00
20:00
Styrke fra kl. 20:00 til kl. 21:00

Damer 3 div
Odderneshallen
19:00
20:30

Gutter 02/03
Aquarama
20:00
21:00

Herrer 3 div
Odderneshallen
20:30
22:00
Sammen med G99

Gutter 99
Odderneshallen
20:30
22:00
Sammen med herre 3 div

Herre 4 div
Aquarama
21:00
22:00
Sammen med Dame 4

Dame 4 div
Aquarama
21:00
22:00
sammen med Herre 4
19:30
20:00
20:30
Damer 3 div
Aquarama
20:30
22:00
21:00
21:30

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17:00
Jenter 08
Odderneshallen
17:00
18:00
17:30

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Jenter 09
Odderneshallen
15:00
16:00
15:30

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Gutter 02/03
Odderneshallen
15:00
16:00
eller med G15 kl. 17.30 til kl. 19.00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Gutter 02/03
Aquarama
19:00
20:30
19:30
20:00
Gutter 02/03
Aquarama
20:00
21:00
20:30

Mandag

Onsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Jenter 10
Odderneshallen
15:00
16:00
15:30

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Gutter 06
Gimlehallen
15:00
16:00
Gutter 06
Gimlehallen
15:00
16:00
15:30

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
21:00
Herre 4 div
Aquarama
21:00
22:00
Sammen med Dame 4
21:30

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16:00
Damer 3 div
Aquarama
16:00
17:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Damer 3 div
Odderneshallen
19:00
20:30
19:30
20:00
20:30
Damer 3 div
Aquarama
20:30
22:00
21:00
21:30

Mandag

Onsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
20:00
Herrer 3 div
Odderneshallen
20:00
21:00
Sammen med G99
20:30
Herrer 3 div
Aquarama
20:30
22:00
Sammen med G99
Herrer 3 div
Odderneshallen
20:30
22:00
Sammen med G99
21:00
21:30

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Jenter 05
Badmintonhallen
15:00
17:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
Jenter 05
Startahallen
18:00
19:00
Sammen med Jenter 2006
18:30

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Jenter 03
15:00
17:00
Badmintonhallen
Jenter 03
15:00
17:00
Badmintonhallen
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Jenter 03
Aquarama
19:00
20:30
19:30
20:00

Mandag

Tirsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17:00
Jenter 02
Odderneshallen
17:00
18:00
17:30
Jenter 02
Aquarama
17:30
19:00
18:00
18:30
19:00
Jenter 02
Odderneshallen
19:00
20:00
19:30

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Jenter 04
15:00
16:00
Badmintonhallen
Jenter 04
Badmintonhallen
15:00
17:00
15:30
16:00
Jenter 04
Aquarama
16:00
18:00
16:30
17:00
17:30

Mandag

Onsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Jenter 00/01
Odderneshallen
15:00
17:00
15:30
16:00
Jenter 00/01
Odderneshallen
16:00
17:30
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
Jenter 00/01
Odderneshallen
20:00
22:00
20:30
21:00
21:30

Mandag

Tirsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
21:00
Dame 4 div
Aquarama
21:00
22:00
sammen med Herre 4
21:30

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Jenter 06
Odderneshallen
15:00
17:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
Jenter 06
Starthallen
18:00
19:00
18:30

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Gutter 05
Gimlehallen
15:00
16:00
Gutter 05
Gimlehallen
15:00
16:00
15:30

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Gutter 04
Odderneshallen
15:00
17:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Gutter 04
Starthallen
19:00
20:00
19:30

Tirsdag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17:30
Gutter 00/01
Odderneshallen
17:30
19:00
18:00
18:30
19:00
Gutter 00/01
Aquarama
19:00
20:30
Gutter 00/01
Aquarama
19:00
20:00
Styrke fra kl. 20:00 til kl. 21:00
19:30
20:00
20:30
Gutter 00/01
Aquarama
20:30
22:00
21:00
21:30

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
20:00
Gutter 99
Odderneshallen
20:00
21:00
Sammen med Herre 3 div
20:30
Gutter 99
Aquarama
20:30
22:00
Sammen med herre 3 div
Gutter 99
Odderneshallen
20:30
22:00
Sammen med herre 3 div
21:00
21:30

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18:00
Gutter 10
Odderneshallen
18:00
19:00
18:30

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18:00
Gutter 09
Odderneshallen
18:00
19:00
18:30

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18:00
Gutter 08
Odderneshallen
18:00
19:00
18:30

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18:00
Gutter 07
Odderneshallen
18:00
19:00
18:30

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:00
Jenter 07
Odderneshallen
15:00
16:00
15:30

Mandag