Treningstider 2017/2018

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
14:30
Jenter 04
Badmintonhallen
14:30
16:00

Gutter 05/06
Gimlehallen
15:00
16:00

Jenter 07
Odderneshallen
15:00
16:00

Jenter 03
15:30
17:00
Badmintonhallen

Gutter 01
Aquarama
16:00
17:00
Jenter 04
14:30
16:00
Odderneshallen

Jenter 03
Odderneshallen
14:30
16:00
15:00
Gutter 05/06
Gimlehallen
15:00
16:00

Damer 4 div
Odderneshallen
15:30
17:00

Damer 3 div
Odderneshallen
15:30
17:00

Jenter 04
Badmintonhallen
15:30
17:00
15:30
Gutter 01
Odderneshallen
15:30
17:00

Gutter 02/03
Odderneshallen
15:30
17:00
sammen med G16
16:00
Gutter 04
Badmintonhallen
16:00
17:00

Jenter 08
Odderneshallen
16:00
17:00

Jenter 09
Odderneshallen
16:00
17:00
Gutter 07
Odderneshallen
16:00
17:00

Gutter 08
Odderneshallen
16:00
17:00

Gutter 09
Odderneshallen
16:00
17:00
16:30
17:00
Jenter 06
Aquarama
17:00
18:00
Jenter 10/11
Odderneshallen
17:00
18:00

Gutter 10/11
Odderneshallen
17:00
18:00
Jenter 05
Odderneshallen
17:00
18:00

Gutter 04
Odderneshallen
17:00
18:00
Jenter 06
Odderneshallen
17:00
18:00
17:30
18:00
Gutter 04
Aquarama
18:00
19:30

Gutter 02/03
Aquarama
18:00
19:30
Sammen med Gimletroll
Jenter 05
Odderneshallen
18:00
19:30
18:30
19:00
19:30
Jenter 02
Aquarama
19:30
20:30

Damer 4 div
Odderneshallen
20:00
22:00

Damer 3 div
Odderneshallen
20:00
22:00

Herrer 3 div
Aquarama
20:30
22:00

Herre 4 div
Aquarama
20:30
22:00
Gutter 02/03
Aquarama
19:30
20:45
sammen med G16

Jenter 02
Odderneshallen
19:30
21:00

Gutter 01
Aquarama
19:30
21:00

Jenter 99/00
Odderneshallen
19:30
21:00

Herrer 3 div
Aquarama
20:30
22:00

Herre 4 div
Aquarama
20:30
22:00
Gutter 01
Odderneshallen
19:30
20:30

Gutter 02/03
Havlimyrhallen
20:00
22:00
sammen med Gimletroll

Damer 4 div
Odderneshallen
20:30
22:00

Damer 3 div
Odderneshallen
20:30
22:00
Jenter 02
Aquarama
19:30
21:00

Jenter 03
19:30
21:00
Aquarama

Herrer 3 div
Aquarama
20:30
22:00

Herre 4 div
Aquarama
20:30
22:00
20:00
20:30
21:00
21:30

Mandag

  • Jenter 04
    14:30 - 16:00
  • Gutter 05/06
    15:00 - 16:00
  • Jenter 07
    15:00 - 16:00
  • Jenter 03
    15:30 - 17:00
  • Gutter 01
    16:00 - 17:00
  • Jenter 06
    17:00 - 18:00
  • Gutter 04
    18:00 - 19:30
  • Gutter 02/03
    18:00 - 19:30
  • Jenter 02
    19:30 - 20:30
  • Damer 4 div
    20:00 - 22:00
  • Damer 3 div
    20:00 - 22:00
  • Herrer 3 div
    20:30 - 22:00
  • Herre 4 div
    20:30 - 22:00

Tirsdag

  • Jenter 04
    14:30 - 16:00
  • Jenter 03
    14:30 - 16:00
  • Gutter 04
    16:00 - 17:00
  • Jenter 08
    16:00 - 17:00
  • Jenter 09
    16:00 - 17:00
  • Jenter 10/11
    17:00 - 18:00
  • Gutter 10/11
    17:00 - 18:00
  • Jenter 05
    18:00 - 19:30
  • Gutter 02/03
    19:30 - 20:45
  • Jenter 02
    19:30 - 21:00
  • Gutter 01
    19:30 - 21:00
  • Jenter 99/00
    19:30 - 21:00
  • Herrer 3 div
    20:30 - 22:00
  • Herre 4 div
    20:30 - 22:00

Onsdag

  • Gutter 07
    16:00 - 17:00
  • Gutter 08
    16:00 - 17:00
  • Gutter 09
    16:00 - 17:00
  • Jenter 05
    17:00 - 18:00
  • Gutter 04
    17:00 - 18:00
  • Gutter 01
    19:30 - 20:30
  • Gutter 02/03
    20:00 - 22:00
  • Damer 4 div
    20:30 - 22:00
  • Damer 3 div
    20:30 - 22:00

Torsdag

  • Gutter 05/06
    15:00 - 16:00
  • Damer 4 div
    15:30 - 17:00
  • Damer 3 div
    15:30 - 17:00
  • Jenter 04
    15:30 - 17:00
  • Jenter 02
    19:30 - 21:00
  • Jenter 03
    19:30 - 21:00
  • Herrer 3 div
    20:30 - 22:00
  • Herre 4 div
    20:30 - 22:00

Fredag

  • Gutter 01
    15:30 - 17:00
  • Gutter 02/03
    15:30 - 17:00
  • Jenter 06
    17:00 - 18:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter 08
Odderneshallen
16:00
17:00
16:30

Tirsdag

  • Jenter 08
    16:00 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter 09
Odderneshallen
16:00
17:00
16:30

Tirsdag

  • Jenter 09
    16:00 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:30
Gutter 02/03
Odderneshallen
15:30
17:00
sammen med G16
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
Gutter 02/03
Aquarama
18:00
19:30
Sammen med Gimletroll
18:30
19:00
19:30
Gutter 02/03
Aquarama
19:30
20:45
sammen med G16
20:00
Gutter 02/03
Havlimyrhallen
20:00
22:00
sammen med Gimletroll
20:30
21:00
21:30

Mandag

  • Gutter 02/03
    18:00 - 19:30

Tirsdag

  • Gutter 02/03
    19:30 - 20:45

Onsdag

  • Gutter 02/03
    20:00 - 22:00

Fredag

  • Gutter 02/03
    15:30 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 10/11
Odderneshallen
17:00
18:00
17:30

Tirsdag

  • Jenter 10/11
    17:00 - 18:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
20:30
Herre 4 div
Aquarama
20:30
22:00
Herre 4 div
Aquarama
20:30
22:00
Herre 4 div
Aquarama
20:30
22:00
21:00
21:30

Mandag

  • Herre 4 div
    20:30 - 22:00

Tirsdag

  • Herre 4 div
    20:30 - 22:00

Torsdag

  • Herre 4 div
    20:30 - 22:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:30
Damer 3 div
Odderneshallen
15:30
17:00
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
Damer 3 div
Odderneshallen
20:00
22:00
20:30
Damer 3 div
Odderneshallen
20:30
22:00
21:00
21:30

Mandag

  • Damer 3 div
    20:00 - 22:00

Onsdag

  • Damer 3 div
    20:30 - 22:00

Torsdag

  • Damer 3 div
    15:30 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
20:30
Herrer 3 div
Aquarama
20:30
22:00
Herrer 3 div
Aquarama
20:30
22:00
Herrer 3 div
Aquarama
20:30
22:00
21:00
21:30

Mandag

  • Herrer 3 div
    20:30 - 22:00

Tirsdag

  • Herrer 3 div
    20:30 - 22:00

Torsdag

  • Herrer 3 div
    20:30 - 22:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 05
Odderneshallen
17:00
18:00
17:30
18:00
Jenter 05
Odderneshallen
18:00
19:30
18:30
19:00

Tirsdag

  • Jenter 05
    18:00 - 19:30

Onsdag

  • Jenter 05
    17:00 - 18:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
14:30
Jenter 03
Odderneshallen
14:30
16:00
15:00
15:30
Jenter 03
15:30
17:00
Badmintonhallen
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Jenter 03
19:30
21:00
Aquarama
20:00
20:30

Mandag

  • Jenter 03
    15:30 - 17:00

Tirsdag

  • Jenter 03
    14:30 - 16:00

Torsdag

  • Jenter 03
    19:30 - 21:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19:30
Jenter 02
Aquarama
19:30
20:30
Jenter 02
Odderneshallen
19:30
21:00
Jenter 02
Aquarama
19:30
21:00
20:00
20:30

Mandag

  • Jenter 02
    19:30 - 20:30

Tirsdag

  • Jenter 02
    19:30 - 21:00

Torsdag

  • Jenter 02
    19:30 - 21:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
14:30
Jenter 04
Badmintonhallen
14:30
16:00
Jenter 04
14:30
16:00
Odderneshallen
15:00
15:30
Jenter 04
Badmintonhallen
15:30
17:00
16:00
16:30

Mandag

  • Jenter 04
    14:30 - 16:00

Tirsdag

  • Jenter 04
    14:30 - 16:00

Torsdag

  • Jenter 04
    15:30 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19:30
Jenter 99/00
Odderneshallen
19:30
21:00
20:00
20:30

Tirsdag

  • Jenter 99/00
    19:30 - 21:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:30
Damer 4 div
Odderneshallen
15:30
17:00
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
Damer 4 div
Odderneshallen
20:00
22:00
20:30
Damer 4 div
Odderneshallen
20:30
22:00
21:00
21:30

Mandag

  • Damer 4 div
    20:00 - 22:00

Onsdag

  • Damer 4 div
    20:30 - 22:00

Torsdag

  • Damer 4 div
    15:30 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 06
Aquarama
17:00
18:00
Jenter 06
Odderneshallen
17:00
18:00
17:30

Mandag

  • Jenter 06
    17:00 - 18:00

Fredag

  • Jenter 06
    17:00 - 18:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:00
Gutter 05/06
Gimlehallen
15:00
16:00
Gutter 05/06
Gimlehallen
15:00
16:00
15:30

Mandag

  • Gutter 05/06
    15:00 - 16:00

Torsdag

  • Gutter 05/06
    15:00 - 16:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Gutter 04
Badmintonhallen
16:00
17:00
16:30
17:00
Gutter 04
Odderneshallen
17:00
18:00
17:30
18:00
Gutter 04
Aquarama
18:00
19:30
18:30
19:00

Mandag

  • Gutter 04
    18:00 - 19:30

Tirsdag

  • Gutter 04
    16:00 - 17:00

Onsdag

  • Gutter 04
    17:00 - 18:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:30
Gutter 01
Odderneshallen
15:30
17:00
16:00
Gutter 01
Aquarama
16:00
17:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Gutter 01
Aquarama
19:30
21:00
Gutter 01
Odderneshallen
19:30
20:30
20:00
20:30

Mandag

  • Gutter 01
    16:00 - 17:00

Tirsdag

  • Gutter 01
    19:30 - 21:00

Onsdag

  • Gutter 01
    19:30 - 20:30

Fredag

  • Gutter 01
    15:30 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Gutter 10/11
Odderneshallen
17:00
18:00
17:30

Tirsdag

  • Gutter 10/11
    17:00 - 18:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Gutter 09
Odderneshallen
16:00
17:00
16:30

Onsdag

  • Gutter 09
    16:00 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Gutter 08
Odderneshallen
16:00
17:00
16:30

Onsdag

  • Gutter 08
    16:00 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Gutter 07
Odderneshallen
16:00
17:00
16:30

Onsdag

  • Gutter 07
    16:00 - 17:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:00
Jenter 07
Odderneshallen
15:00
16:00
15:30

Mandag

  • Jenter 07
    15:00 - 16:00