Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 11 Aug
kl 19:00 - 20:30
Styremøte
$item.username  
Lør 22 Aug
kl 00:00 - 23:59
Daniel Nordgård
$item.username  
Fre 28 Aug
kl 00:00 - 23:59
Utleie Konfirmasjon - KRS Kommune
$item.username  
Fre 4 Sep
kl 15:30 - 23:30
Ording konfirmasjon
$item.username  
Fre 18 Sep
kl 00:00 - 23:59
Therese Fuglestad
$item.username  
Lør 1 Mai 2021
kl 12:00 - 21:00
Elisabeth Ludvigsen (trener J14)
$item.username  
Fre 20 Aug 2021
kl 00:00 - 23:59
Inger Lise Strøm konfirmasjon
$item.username  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 31 Jul
kl 00:00 - 23:59
Sjur Eftevåg
$item.username  
  Les mer  
Søn 12 Jul
kl 14:00 - 19:00
Terje Jochumsen
$item.username  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 18:00 - 20:00
G 2004 Foreldremøte
$item.username  
  Les mer  
Fre 19 Jun
kl 00:00 - 23:59
Sveinung Hageland
$item.username  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 17:00 - 19:00
Avslutning 9-11 åringene
$item.username  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:30 - 20:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:30 - 20:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 19:00
Foreldremøte J 2006
$item.username  
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 17:00 - 18:00
Foreldremøte G 18
$item.username  
  Les mer  
Fre 5 Jun
kl 17:00 - 14:00
Utleie Arnfinn Strøm 70 år
$item.username  
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 18:00 - 19:00
Møte
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 16:00 - 17:30
Møte G 2004
$item.username  
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:30 - 19:30
SU
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 19:30 - 20:30
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 18:00 - 19:30
Årsmøte 18.30
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 16:30 - 17:30
G 04
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 19:00 - 22:00
Knut
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 17:30 - 19:00
SU
$item.username  
  Les mer  
Lør 9 Mai
kl 00:00 - 23:59
Konfirmasjon Liv Aina Bjelland
$item.username  
  Les mer  
Fre 8 Mai
kl 17:00 - 00:00
Konfirmasjon Liv Aina Bjelland
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 19:00 - 21:00
Gutter 2004
$item.username  
  Les mer  
Søn 19 Apr
kl 15:30 - 17:30
3.div dame: AK28 - Grane 2
Dame A   Odderneshallen Klubbkalender
  Les mer  
Tor 16 Apr
kl 19:00 - 20:30
Knut
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 20:00 - 22:00
2.div herre: AK28 - Herkules
Herre A   Gimlehallen Klubbkalender
  Les mer  
Ons 25 Mar
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
$item.username  
Årsmøte for 2020 avholdes kl 1800. Medlemmer og…   Les mer  
Søn 22 Mar
kl 14:30 - 16:30
3.div dame: AK28 - Nærbø
Dame A   Odderneshallen Klubbkalender
  Les mer  
Søn 22 Mar
kl 13:00 - 15:00
2.div herre: AK28 - Nærbø
Herre A   Gimlehallen Klubbkalender
  Les mer  
Lør 14 Mar
kl 10:00 - 15:30
Miniring Kiosk G 2012
$item.username  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 18:00 - 21:00
Knut
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 13:00 - 15:00
3.div dame: AK28 - Sandnes
Dame A   Odderneshallen Klubbkalender
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 20:30 - 22:30
2.div herre: AK28 - ØIF
Herre A   Gimlehallen Klubbkalender
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 18:00 - 22:00
Sameiet - Morten Brandt
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 19:00 - 21:00
SU
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 16:00 - 12:00
Overnatting J8
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 19:00
Foreldrekontakter/ Koordintorer 15-Sr
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 18:00
Foreldrekontakter 6-14
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline